Garten Töpfe

Gartentöpfe , Vasen und Körbe aus Beton sind die Dekorationen für den Garten, die Landschaft auf den Terrassen und Balkonen.
In Töpfen, kann Vasen und Körbe verschiedene Blumenarrangements, Pflanzen, die gute Krankenschwestern durchgeführt werden. Große Auswahl an BetonblumentöpfeGarten bietet viele Möglichkeiten , die wir haben verschiedene Designs und Größen von Töpfen, interessante Form von einer runden Schüssel auf Kinderfiguren . Arrangement Pflanzen in Ihrem Haus und der Garten ist abhängig von der Wahl der Blumentöpfe .

Wir laden Sie ein zum de.DoDeko.pl

Anzeigen als Raster Liste

Artikel 1-12 von 229

Absteigend sortieren
 1. SKU: 2185 Vase - Blumentopf - Amphore aus Beton
  70,25 €

  Eine wunderschöne Amphore aus Beton - eine Vase und ein Gartentopf in einem - als dekoratives Element des Gartens und des Eingangstors.

  Mehr erfahren
 2. SKU: 2205 Figurka chłopca + doniczka
  27,10 €

  Chłopiec w kapeluszu w połączeniu z doniczką na kwiaty - piękna figura ogrodowa z białego betonu, jest lekko patynowana szarą farbą.

  Mehr erfahren
 3. SKU: 2212 Dziewczyna z koszami 68 cm - donica
  48,78 €

  Rzeźba kobiety z koszykiem kwiatów i koszem - doniczką na kwiaty jest wykonana z białego betonu i patynowana szarą farbą. Figura dekoracyjna jest mrozoodporna.

  Mehr erfahren
 4. SKU: 2213 Doniczka ogrodowa z figurką dziewczynki
  25,60 €

  Doniczka i figurka dziewczynki w jednym - połączenie ozdoby i użytecznosci. Figura kwiatowa wykonana jest z wysokiej klasy białego betonu. Donica betonowa jest mrozoodporna.

  Mehr erfahren
 5. SKU: 2217 Donica betonowa ø 55 cm
  66,24 €

  Donica betonowa w klasycznym wydaniu wykonana jest z wysokiej klasy betonu, jest mrozoodporną donicą i posiada odływ na wodę.

  Mehr erfahren
 6. SKU: 2218 Wazon z różami w stylu rokoko
  63,22 €

  Betonowy wazon z różami wykonany metodą ręczną, odporny na mróz, słońce, z wysokiej klasy betonu architektonicznego. Donica ogrodowa rokoko posiada odpływ na wodę.

  Mehr erfahren
 7. SKU: 2219 Doniczka z kociakami
  34,63 €

  Doniczka betonowa z kociakami - słodka ozdoba na każde podwórko i ogród. Donica ogrodowa wykonana jest z mrozoodpornego betonu i posiada otwór na wodę.

  Mehr erfahren
 8. SKU: 2220 Donica beczka duża
  39,14 €

  Donica betonowa beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Doniczka ogrodowa wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 wielkości donic.

  Mehr erfahren
 9. SKU: 2221 Donica beczka średnia
  33,12 €

  Średnia doniczka betonowa beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Doniczka ogrodowa wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 różne wielkości doniczek beczek.

  Mehr erfahren
 10. SKU: 2222 Donica beczka mała
  27,10 €

  Mała doniczka betonowa do ogrodu - beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Donica betonowa  wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 różne wielkości doniczek beczek.

  Mehr erfahren
 11. SKU: 2225 Kwadratowa nowoczesna donica
  Ab 61,24 €

  Donice wykonane z betonu architektonicznego charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz domu, jak i w ogrodach i na tarasach. Donice posiadają otwory odpływowe.

  Dobrze prezentuje się nie tylko na tarasach czy balkonach, ale także w biurach. Za pomocą tej minimalistycznej donicy możemy w ciekawy sposób podzielić wnętrze.

   

   

  Mehr erfahren
 12. SKU: 2226 Prostokątna nowoczesna donica
  Ab 70,06 €

  Doniczka o uniwersalnym kształcie - nada się do każdego pomieszczenia lub ogrodu i pięknie wyeksponuje rośliny.

  Donice wykonane z betonu architektonicznego charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz domu, jak i w ogrodach i na tarasach. Donice posiadają otwory odpływowe.

   

  Mehr erfahren
Seite
pro Seite
Contact Us