Blumentöpfe, Vasen und Vasen

Gartentöpfe , Vasen und Vasen aus Beton sind die Dekorationen für den Garten, die Landschaft auf den Terrassen und Balkonen.
In Töpfen, kann Vasen und Vasen verlegt werden verschiedene Zusammensetzungen von Blumen, Sträuchern und Bäumen. Blumentöpfe, Vasen und Schalen sind die perfekte Verarbeitung Beton Zäune und Zaunpfosten .
Wir laden Sie ein zum de.DoDeko.pl

Anzeigen als Raster Liste

Artikel 1-12 von 147

Absteigend sortieren
 1. SKU: 2185 Vase - Blumentopf - Amphore aus Beton
  70,25 €

  Eine wunderschöne Amphore aus Beton - eine Vase und ein Gartentopf in einem - als dekoratives Element des Gartens und des Eingangstors.

  Mehr erfahren
 2. SKU: 2217 Donica betonowa ø 55 cm
  66,24 €

  Donica betonowa w klasycznym wydaniu wykonana jest z wysokiej klasy betonu, jest mrozoodporną donicą i posiada odływ na wodę.

  Mehr erfahren
 3. SKU: 2218 Wazon z różami w stylu rokoko
  63,22 €

  Betonowy wazon z różami wykonany metodą ręczną, odporny na mróz, słońce, z wysokiej klasy betonu architektonicznego. Donica ogrodowa rokoko posiada odpływ na wodę.

  Mehr erfahren
 4. SKU: 2219 Doniczka z kociakami
  34,63 €

  Doniczka betonowa z kociakami - słodka ozdoba na każde podwórko i ogród. Donica ogrodowa wykonana jest z mrozoodpornego betonu i posiada otwór na wodę.

  Mehr erfahren
 5. SKU: 2220 Donica beczka duża
  39,14 €

  Donica betonowa beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Doniczka ogrodowa wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 wielkości donic.

  Mehr erfahren
 6. SKU: 2221 Donica beczka średnia
  33,12 €

  Średnia doniczka betonowa beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Doniczka ogrodowa wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 różne wielkości doniczek beczek.

  Mehr erfahren
 7. SKU: 2222 Donica beczka mała
  27,10 €

  Mała doniczka betonowa do ogrodu - beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Donica betonowa  wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 różne wielkości doniczek beczek.

  Mehr erfahren
 8. SKU: 2225 Kwadratowa nowoczesna donica
  Ab 61,24 €

  Donice wykonane z betonu architektonicznego charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz domu, jak i w ogrodach i na tarasach. Donice posiadają otwory odpływowe.

  Dobrze prezentuje się nie tylko na tarasach czy balkonach, ale także w biurach. Za pomocą tej minimalistycznej donicy możemy w ciekawy sposób podzielić wnętrze.

   

   

  Mehr erfahren
 9. SKU: 2226 Prostokątna nowoczesna donica
  Ab 70,06 €

  Doniczka o uniwersalnym kształcie - nada się do każdego pomieszczenia lub ogrodu i pięknie wyeksponuje rośliny.

  Donice wykonane z betonu architektonicznego charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz domu, jak i w ogrodach i na tarasach. Donice posiadają otwory odpływowe.

   

  Mehr erfahren
 10. SKU: 2227 Nowoczesna donica-kwadrat
  Ab 74,46 €

  Donice z betonu architektonicznego powstały z myślą o aranżacji przestrzeni w ponadczasowym stylu. Stanowią stylowe elementy architektury ogrodowej, wyposażenia wnętrz i balkonów.

  Mehr erfahren
 11. SKU: 2228 Donica z betonu architektonicznego-nowoczesna
  Ab 109,71 €

  Charakterystyczna struktura donic z betonu architektonicznego sprawia, że potrafią współgrać z aranżacją każdego wnętrza. Ich surowy charakter, widoczna porowatość komponują się zarówno z zimnymi wnętrzami w stylu skandynawskim, jak i potrafią wypełnić ciepłą przestrzeń o żywych barwach.

  Mehr erfahren
 12. SKU: 2229 Kwadratowa wysoka donica w nowatorskim stylu
  Ab 153,76 €

  Donice z betonu architektonicznego są mrozoodporne, więc nie ma potrzeby przenoszenia ich na zimę do wnętrza, co jest dogodnością.

  Doniczki efektownie wyglądają w nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych aranżacjach wnętrz, tarasów i ogrodów. Przyciągają uwagę swoim eleganckim, stylowym wyglądem.

  Mehr erfahren
Seite
pro Seite
Contact Us